Dünyanın en seçkin çikolata ve şekerleme üreticilerini 45 yıldır  müşterileri arasında bulunduran BALSU, Sakarya ve Ordu’daki son teknolojilerle donatılmış üretim/lojistik tesisleri, 6 bölgesel alım merkezi, ABD, Almanya, Hong Kong ve İstanbul’daki direkt satış ofisleri ile dünyanın önde gelen fındık sanayi ve ihracat kuruluşlarındandır. Kalite kontrolüne değil, kaliteli üretime inanan BALSU, dünyanın “en iyisi” olma yolculuğunu ısrar ve kararlılıkla sürdürmektedir.

BALSU Europe GmbH Münih’tedir ve 1999 yılında, kurucumuzun 1978’de faaliyete geçirdiği A&C Marketing GmbH firmasının devralınmasıyla kurulmuştur. Avrupa ana kıtasındaki müşterilerimizin fındık ve mamülleri ihtiyaçlarını en verimli lojistik çözümlerle karşılamaktadır.

Yurt dışındaki ilk oluşumumuz olan BALSU USA Inc. 1994 yılında kurulmuştur. Miami’deki ofisimiz ABD, Kanada ve genel olarak Amerika kıtasında yer alan müşterilerimiz için ilk temas noktası görevini üstlenmektedir.

2018 yılında Hong-Kong’da kurulan BALSU Asia, Asya-Pasifik bölgesindeki müşterilerimiz için ilk temas noktası görevini üstlenmektedir.

Balsu Tarım A.Ş., tarımsal yatırımlarda bulunmak, Türkiye ve yurt dışında bilimsel anlayışla ve yüksek verimli fındık üretimi yapmak üzere 2014 yılında kurulmuştur. Yeni teknolojileri takip ederek, çevreye duyarlı, planlı ve yaratıcı uygulamalar ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Hazelnut Republic markasıyla, ambalajlı organik fındık üretim ve pazarlaması yapan Balsu Nuts, Türkiye pazarındaki faaliyetlerini uluslararası alanlara da taşıma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Copyright © BALSU 2022. Tüm hakları saklıdır.