BALSU’da Kalite Kontrol Edilmez Üretilir

BALSU olarak kalite kontrolüne değil, kaliteli üretime inanmaktayız. Kurumsal kültürümüze işlemiş olan bu felsefenin gerçekleştirilmesi adına, ürünlerimizi fındık bahçesinde yetiştirilişinden teslimat anına kadar kaliteli ve güvenilir olarak yol almaları üzerine tasarlamaktayız. Tasarım ve mühendislik harikası üretim tesisimiz, en son teknolojiyi yıllardır süregelen teknik bilgi birikimimizle birleştirerek üretim kalitemizin ve işleme standartlarımızın istikrarını garantilemektedir. Bu sayede, müşterilerimizin yalnızca beklentilerini karşılamakla kalmayıp, beklentilerinin ötesine geçmekteyiz.

Uluslararası müşterilerimiz için, en iyi kalitede, kavrulmuş, beyazlatılmış, kıyılmış fındık, fındık ezmesi ve fındık unu üretmekte, aynı zamanda tüm bu seçkin ürünleri organik olarak da sunmaktayız. Üretim sürecinin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi İlkeleri’ni uygulamakta, üretimin her aşamasında rastgele alınan numunelerle düzenli analizler yapmaktayız. Hijyen kurallarına uygunluğu her aşamada titizlikle denetlemekteyiz. Kimyasal, fiziksel, toksik ve mikrobiyolojik kalite kontrolleri için düzenli laboratuvar testleri yaparak, yalnızca kalite standartlarımıza uygun olan fındıkların işlenmesini sağlamaktayız. Gıda analizlerimizi gerçekleştirdiğimiz BALSU fabrikası en son teknolojiye sahip bir laboratuvarı da bünyesinde barındırmaktadır.

Ürünlerimiz, BRCGS, IFS ve diğer kalite garanti sertifikalarıyla onaylanmıştır. Kalite departmanımız tarafından titizlikle uygulanan ‘Kalite Güvencesi ve Gıda Güvenliği Yönetim Programımız’, uluslararası sertifika standartlarına uygunluğun ve hatta bunların da ötesine geçen üst düzey kalitemizin sürdürülebilirliğinin güvencesidir.

SERTİFİKALAR

BALSU ürünleri sektörde bir ilk olarak çeşitli kalite kontrol sertifikalarınca onaylıdır:

Kalite Departmanımız tarafından sürdürülen ‘Kalite Güvencesi ve Gıda Güvenliği Yönetimi Programımız’, tüm yönetmeliklere uyulmasını, mümkün olan en yüksek kalitede işlenmiş ürünler elde edilmesini ve hatta sertifika standartlarının da ötesinde üretimi ve kaliteyi vadetmektedir.

İŞ BİRLİKLERİ

Copyright © BALSU 2022. Tüm hakları saklıdır.